Суббота, 25.05.2019, 01:26
Приветствую Вас Гость | RSS
Бесплатно скачать | Регистрация | Вход
Форма входа
Поиск
Мини чат
Категории
Мои статьи
Облако тегов
Партнёрка
 • Анодирование
 • Статистика
  Бесплатно скачать » Статьи » Мои статьи

  Купити канцелярські товари в даний час не є великою проблемою. Їх широкий асортимент вражає і пантеличить. Зошити, олівці, клей, маркери, ножиці, папки, швидкозшивачі, офісний та факсовий папір - товарів безліч. Зараз всі користуються канцтоварами щодня, і майже щоденно зустрічаються з запитаннями того як все ж таки правильно вибрати канцтовари. ТОВ "Віолекс" пропонує своїм клієнтам не тільки якісну канцелярію провідних ТМ, таких як Гамма, Tiki, Kite, Schneider, Луч, Бібльос, VGR, Economix, Navigator, 1 вересня, Zibi, Buromax, і ще велика кількість супутніх товарів, які сприяють нормальній життєдіяльності офісу. Компанія Віолекс забезпечить офіс будь-якого розміру усіма потрібними канцелярськими товарами в будь-якій ціновій категорії. Купити канцтовари в нашій компанії дуже просто: виберіть, зателефонуйте, чекайте на доставку. Якщо Ви не знайшли те що вам необхідно, зателефонуйте до менеджера компанії і в найкоротші терміни отримаєте свої товари по замовленню.

  КАНЦТОВАРИ

  А Ви замислювалися над тим, коли ж, де і як канцтовари з'явилися в житті людства? А якщо уявити собі, що канцтовари зникнуть з нашого життя, що ж тоді буде? Вже ніяк не можна уявити собі роботу в офісі без офісного паперу, ручки, скріпки, олівця. Але не тільки в офісі, а й вдома ми дуже часто користуємося канцтоварами, діти не підуть в школу якщо не будуть мати елементарних зошитів і ручок. І це не дивлячись на те, що ми живемо в епоху інформаційних технологій. І як би там не склалося, напевно ніколи не буде такого, що з нашого життя зникне ручка і папір, які завжди перебувають під нашою рукою, зошити та альбоми для малювання, якими діти користуються в школі. Термін канцтоварів та канцелярії вперше з'явився десь у XIII столітті, і канцелярія тоді мала зовсім інше поняття. На сьогоднішній день, канцелярія- це олівці, ручки, зошити, папір, скріпки, степлери, швидкозшивачі, дироколи, маркери і т.д. А в XIV столітті це були спеціальні відділи деяких установ, які займалися діловодством. У Росії такі установи з'явилися десь у XVII столітті і існували до початку ХХ століття. А вже в наш час канцелярія - це все, що пов'язано з офісним та шкільним приладдям - олівці, ручки, папір, зошити і т.д. А канцтовари - це вже велика кількість приладдя для офісу. І історія появи всіх цих приналежностей по-своєму цікава. Ось, наприклад, парочка прикладів виникнення деяких канцтоварів. Папір - це самий популярний і самий необхідний товар серед канцтоварів. Вперше "папір", а на той час папірус, з'явився в Єгипті приблизно в 1500 році до н.е., і це стало першим етапом в існуванні паперу. А вже у ІІ столітті до н.е. в Малій Азії винайшли інший вид паперу - пергамент. Але виготовлення папірусу і пергаменту займало немало часу і великих витрат. Процес виготовлення був не простий. І тому люди прагнули знайти якийсь інший вид паперу. Тому більшість людей вважають початком історії паперу вже 105 рік н.е., коли папір винайшов з бавовни Цай Лун.

  ЗОШИТИ

  А як же зявились зошити ? Починаючи з VII століття до н. е., замінивши багато носіів інформації (цинкові листи, костяні пластинки і т. д.), європейці (греки, римляни) записували інформацію (текст, малюнки) на деревяних дощечках, які були покриті слоєм воска гострою паличкою (стилусом). Те, що було записано легко витиралось зворотнім тупим кінцем стилуса. Скріплювались такі дощечки по чотири штучки («тетра» в переводі з грецької — чотири, звідси слово «тетрадь»).

   А перша кулькова ручка була придумана і зроблена в 1988 році в Америці Джоном Д. Лауда, а вже в 1944 р. журналіст Ласло Біро придумав і удосконалив кулькову ручку і вона до сьогоднішнього дня є незамінним атрибутом в житті кожної людини. Але зовсім недавно вірменськими вченими був знайдений сувій, який був датований 1166 роком і на ньому було зображення, яке дуже нагадує сучасну кулькову ручку.

  Маркер вперше був винайдений в 1960 році, придумала його і винайшла фірма Edding. Ластик. Цей предмет вкінець часто називають стиральною гумкою, хоча ніякого відношення до гуми він не має, він зроблений з каучуку. Справа в тому, що найперший ластик був зроблений саме з гуми, проте зараз все по-іншому. Перша згадка про щось схоже на ластик були зроблені в 1770 році, і з цього року почався його розвиток. Існує кілька видів ластиків: каучукові, синтетичні і механічні. Сучасні скріпки, які ми всі звикли бачити, у вигляді подвійного овалу, надійшли в продаж від компанії Gem Manufacturing в 1900 році. У 1904 році вони отримали патент на неї.

  Отже, сучасні канцтовари пройшли довгий і тернистий шлях. Зате зараз ми маємо в арсеналі тисячу дрібниць і потрібних речей, які перетворюють наше життя в задоволення.  Категория: Мои статьи | Добавил: andreygroup (09.04.2013)
  Просмотров: 460 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Всего комментариев: 0
  html-cсылка на публикацию
  BB-cсылка на публикацию
  Прямая ссылка на публикацию

  Последние новости

  Анодирование
  Тренировки удлинения члена 
  Возможные проблемы с недвижимостью 
  иллюзии, какие не прощает базар трактата 
  Andrey Group 
  День, когда Земля остановилась/ The Day the Earth Stood Still (2008) TS 
  Дидюля Лучшее 
  Скачать альбом "Queen 1973" 

  avatar

  Copyright AndreyGroup © 2019