Понедельник, 19.11.2018, 23:40
Приветствую Вас Гость | RSS
Бесплатно скачать | Регистрация | Вход
Форма входа
Поиск
Мини чат
Категории
Мои статьи
Облако тегов
Партнёрка
 • Анодирование
 • Статистика
  Бесплатно скачать » Статьи » Мои статьи

  При вигляді чого маленькі допитливі оченята діточок починають світитися? Звичайно ж, це іграшки. Насправді значення іграшки в житті дитини не можна переоцінити - з нею він вчиться виражати свої почуття, досліджує навколишній світ, пізнає себе і вчиться спілкуватися з іншими. Іграшки просто необхідні дитині для повноцінного розвитку. У кожного в житті були свої улюблені іграшки - симпатичний ведмедик, успадкований від матері, смішний пупс, красива лялька з безліччю нарядів. Вибираючи дитині іграшку, потрібно серйозно підійти до цього питання, так як ваш вибір повинен, в першу чергу, сподобатися самому малюкові - улюблені іграшки дітей можуть бути найнесподіванішими. У кожного малюка є особлива іграшка, якій він поскаржиться, якщо що, а, може, полає її або, навпаки, похвалить. Такі іграшки допоможуть дітям подолати страх самотності, якщо батьків немає поруч, страх темряви вночі, коли треба заснути. Особливо кмітливо треба підійти до вибору іграшок, якщо ви замовляєте їх через інтернет-магазин іграшок http://violex.kiev.ua .

  Не тільки улюблені іграшки дітей повинні бути присутніми в дитячих кімнатах. Дуже часто іграшки, що сподобалися дорослим, зовсім непривабливі для дітей. Наприклад, автоматичні або напівавтоматичні роботи, які приведуть у захват батьків, абсолютно ні до чого маленькому досліднику з жагою знань. Дитині необхідні іграшки для розвитку їх творчих здібностей, для відшліфовування властивостей характеру і раніше отриманих навичок.Для різного періоду життя дітям потрібні різні іграшки-брязкальце зовсім не потрібне п'ятирічному малюкові, однорічна дитина не оцінить набір лікаря, а конструктор може бути небезпечний для дітей віком до трьох років.

  Інтернет-магазин іграшок

  Іграшки для дітей від народження до трьох років. Для грудних дітей найбільш потрібними будуть іграшки, які розвивають органи почуттів. В такому віці роль іграшки в житті дитини дуже важлива - у нього формується уявлення про навколишній світ, кожна деталь має значення - колір іграшки, її форма, фактура, звучання. Нерідко діти пробують свої іграшки на смак, тому подбайте про належну їх якість і чистоту. В якості матеріалів добре підійдуть пластмаса, гума, дерево, різна по фактурі тканина. Якщо Ви замовляєте іграшки через інтернет-магазин іграшок, обов'язково зателефонуйте менеджеру компанії та дізнайтесь про склад іграшки та розмір деталей.

  Не забувайте про безпеку - іграшки не повинні бути дуже маленькими, щоб малюк не зміг проковтнути їх або вдавитися, а також гострими, щоб не поранитися. Своєрідним будиночком для іграшок може стати кузов великої пластмасової машини або картонна коробка. Добре буде, якщо і в самого малюка буде своє місце для ігор. До трьох років іграшок у малюка стане набагато більше. До них додасться найпростіший конструктор, зібравши який малюк отримає величезне задоволення. У цей період життя малюки стають активними учасниками свого соціального середовища, стикаються з усілякими проблемами та методами їх рішень, цікавляться життям дорослих, дізнаються про існування різних професій. Виходячи з свого оточення, дитина вибирає рольові ігри, розігрує знайомі йому сюжети, представляє з себе відомих персонажів.

  У віці п'яти років, дітям подобаються іграшки великих розмірів, всілякі ігрові набори (лікаря, перукаря, продавця, всілякі сервізи, меблі). Велику користь принесуть функціональні іграшки, нехай навіть не дорогі і практичні.В п'ятирічному віці діти менше цікавляться іграшками великих розмірів, такі іграшки потихеньку залишають ігрову зону і знаходять свій будинок на кріслах, шафах, диванах. Зараз дитину більше порадують набори солдатиків, різних звіряток, лялькові сім'ї. Так діти мають можливість грати одними і тими ж героями різні сценарії, що розвиває уяву і фантазію, мислення стає абстрактним, збагачують емоційний світ. Малюк сам визначає, які іграшки йому необхідні. Не змушуйте його самостійно викидати свої поламані іграшки, так як така іграшка в житті дошколярика швидше трофей, з нею пов'язані важливі моменти його життя, емоційні переживання. Це символ його розвитку, його дитячі спогади. Ви можете полагодити їх і віддати у користування дитячому саду або іншим діткам, яким менше пощастило в житті.

  Іграшки дітей шкільного віку. Батькам не слід часто водити дитину в магазин іграшок, де навколо стільки привабливих, але недоступних із-за своєї ціни для нього речей. Скільки дитячих сліз бачили прекрасні ляльки на полицях магазинів! Нехай такі походи будуть рідше, але завжди зі щасливим завершенням.Існує приказка, що оповідає що «все життя не можна грати в іграшки». Це звичайно правда, але нехай все ж важлива роль іграшки в житті дитини не залишається поза вашою увагою, адже і вам деколи приємно отримати в подарунок забавний сувенір. Найголовніше, даруйте своїм діткам іграшки не тільки по святах, а іноді просто так, тільки тому, що ви їх дуже любите.  Категория: Мои статьи | Добавил: andreygroup (08.07.2013)
  Просмотров: 343 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Всего комментариев: 0
  html-cсылка на публикацию
  BB-cсылка на публикацию
  Прямая ссылка на публикацию

  Последние новости

  Анодирование
  Тренировки удлинения члена 
  Возможные проблемы с недвижимостью 
  иллюзии, какие не прощает базар трактата 
  Andrey Group 
  День, когда Земля остановилась/ The Day the Earth Stood Still (2008) TS 
  Дидюля Лучшее 
  Скачать альбом "Queen 1973" 

  avatar

  Copyright AndreyGroup © 2018