Вторник, 20.11.2018, 00:34
Приветствую Вас Гость | RSS
Бесплатно скачать | Регистрация | Вход
Форма входа
Поиск
Мини чат
Категории
Мои статьи
Облако тегов
Партнёрка
 • Анодирование
 • Статистика
  Бесплатно скачать » Статьи » Мои статьи

  Як підготувати дитину до початку навчального року.

  Асортимент шкільного канцелярського приладдя настільки широкий, що очі розбігаються в самому прямому сенсі: зошити з супергероями, зошити на спіралі, зошити з черепашками Ніндзя, Спадейрменом, юними чарівницями клубу Вінкс, красунями і чудовиськом та іншими мультяшними персонажами, ручки з п'ятьма стрижнями, олівці з грифелем, пенал з трьома відділеннями ...

  Часом батьки при покупці канцелярського приладдя для школяра керуються виключно своїми фінансовими можливостями (особливо якщо є можливість не соромитися у витратах): «Навіщо нам звичайні зошити на скобі із зеленою обкладинкою - купимо он ті, на спіралі, з фото« Рамштайна » І прості олівці у «дерев'яній коробці» - минуле століття, у нас все суперсучасне буде »! Безумовно, прагнення забезпечити свою дитину найкращою шкільної екіпіровкою зрозуміло, і якщо він навчається вже в середньому або старшому класі, йому можна і довірити самостійний вибір принадлежностей для школи. Навіть якщо син чи дочка придбають пенал або папку для зошитів самого найяскравішого забарвлення, відволікати від навчання вона їх не буде: все-таки старшокласники здатні концентруватися на темі уроку незалежно від того, що лежить на парті.

  А от щодо зборів в школу молодших школярів, замість того, щоб йти на поводу у власного марнославства, краще прислухатися до здорового глузду. А для того, щоб тата і мами швидше зорієнтувалися, яким вмістом потрібно наповнити портфель учня, не потрібно нехтувати порадами вчителів - наприклад, збори для батьків, де обговорюється список товарів для школи для майбутніх першокласників (а також ряд моментів взаємодії батьківського співтовариства і педагога), організовуються завчасно - ще у квітні-березні. Перелік може різнитися залежно від програми, за якою вчитель буде вести уроки, і використовуваної методики, і все ж доцільно слідувати декільком загальним порадам.

  Якщо дитина - першокласник, то гелеві ручки не для нього: все-таки для того, щоб їх використовувати, потрібно вже вміти писати, так що віддамо перевагу кульковим ручкам - а от у більш старшому віці це питання вже не є принциповим. Купуючи ручки, краще купити кілька різних кольорів, ніж одну з декількома стержнями. Тримати її в руці незручно. Серед великої кількості зошитів для малюків підійдуть ті, у яких найпростіша обкладинка: діти завжди відволікаються на яскраву картинку, починають хвалитися, у кого зошит гарніше (і відвернути їх від цього захоплюючого заняття непросто), а то й часом розважаються розмальовуванням, так як на їх думку не вистачає деталей оформлення ...

  Існує кілька пунктів, на які батьки повинні орієнтуватися при виборі шкільного приладдя для свого чада. Вартість і якість. Існує два види покупців: перші купують багато і дешево, а другі бажають знайти і купити одну річ, але набагато дорожче і якісніше. Здавалося б, дитина все одно щось втратить або зламає, навіщо переплачувати в два або три рази і ускладнювати собі життя? Але в цій справі не все так просто: вартість якісного товару на порядок вище, так як на його виробництво було витрачено безпечні для здоров'я матеріали. Під час навчального процесу діти примудряються засунути в рот ручки, листочки та інші предмети. Разом зі слиною в організм потрапляє те, що виділяється при зіткненні зі слизовою оболонкою рота. Таким чином, заощадивши один рубль на гумці або олівці, можна дуже сильно нашкодити здоров'ю дитини. Перш ніж віддавати свої гроші, необхідно попросити продавця надати сертифікати, потім помацати і спробувати трошечки зігнути виріб. Якщо воно тріснуло від легкого натискання, то про яку якість можна говорити? Якщо у товару є неприємний або надто солодкий запах, від нього краще відмовитися, так як він напханий хімією. Хороший товар не завжди коштує дуже дорого, істотно заощадити допоможе покупка через інтернет. На відміну від більшості магазинів, в інтернет магазинах немає додаткових витрат на оренду приміщення, зарплату продавцям, а про якість продукції можна судити з відгуків інших покупців.  Категория: Мои статьи | Добавил: andreygroup (17.05.2013)
  Просмотров: 350 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Всего комментариев: 0
  html-cсылка на публикацию
  BB-cсылка на публикацию
  Прямая ссылка на публикацию

  Последние новости

  Анодирование
  Тренировки удлинения члена 
  Возможные проблемы с недвижимостью 
  иллюзии, какие не прощает базар трактата 
  Andrey Group 
  День, когда Земля остановилась/ The Day the Earth Stood Still (2008) TS 
  Дидюля Лучшее 
  Скачать альбом "Queen 1973" 

  avatar

  Copyright AndreyGroup © 2018