Вторник, 20.11.2018, 00:22
Приветствую Вас Гость | RSS
Бесплатно скачать | Регистрация | Вход
Форма входа
Поиск
Мини чат
Категории
Мои статьи
Облако тегов
Партнёрка
 • Анодирование
 • Статистика
  Бесплатно скачать » Статьи » Мои статьи

  Зошити для дошкільнят

  Раніше робочі зошити з'являлися тільки в арсеналі школярів. Тепер долучитися до цієї сторони шкільного життя можуть і дошкільнята. Спеціально для них випускається величезна кількість робочих зошитів на всі випадки життя. З їх допомогою займатися зі своїми малюками під силу навіть батькам далеким від педагогіки.Для самих маленьких - дітворі 3 - 4 років досить складно утримати увагу на чомусь одному більше десяти хвилин, тому основною рисою зошитів для малюків є різноманітність занять. Наприклад, спочатку дитині запропонують розфарбувати картинку з використанням олівців і фломастерів певних кольорів. Потім він повинен відгадати загадку про якого - небудь персонажа картинки, порахувати, скільки на картинці кульок, квіточок, грибочків... Найголовніше, щоб за час занять у маленької дитини було задіяно максимальну кількість органів почуттів і відділів головного мозку.

  Однак більшість завдань робочих зошитів для самих маленьких спрямовані на вміння володіти олівцем і розвиток дрібної моторики, щоб підготувати руку до освоєння листа. Малюки обводять контур малюнків, що з'єднують точки у відповідності з цифрами і симетрично домальовують незакінчені малюнки. В цьому віці не треба вимагати від дитини точності й акуратності. Достатньо, щоб вона відчувала динаміку і ритм тієї чи іншої лінії і намагалася слідувати за нею.

  При виборі зошитів потрібно звернути увагу на те, щоб вони були досить великі за площею. Маленькими дітям легше працювати з великими картинками, великими літерами і цифрами. Робочі зошити для дітей 4 - 5 років як правилоо розробляються на правильне вміння правильно вимовляти складні слова, наприклад з декількома приголосними поспіль. Одночасно з цим в зошитах даються вправи для розвитку артикуляційного апарату.Ще однією функцією таких зошитів є поповнення словникового запасу дитини. Як правилоо матеріал, що дається блоками - світ рослин, світ тварин, пори року і т. д. А всередині блоків - темами: «овочі», «фрукти», «квіти», «дерева»... Дитина під керівництвом дорослого відповідає на запитання, складає розповіді, працює з картинками, малює. Завдяки різноманітності дій, малюк швидше запам'ятовує нові слова і навчається з легкістю ними оперувати.

  У зошитах можна знайти завдання з навчання малюка читання. Для того щоб дитині цікаво було вчитися читати деякі автори посібників використовують різні прийоми. Наприклад разом з малюком вивчає букви якогось персонажа - ведмежа, лисеня або Буратіно. Дитина бере на себе роль вчителя, і, виконуючи завдання в зошиті, допомагає казковому герою вивчити абетку й навчитися читати. Зошити http://violex.kiev.ua з математики. Математика по праву вважається гімнастикою для розуму. Саме тому укладачі більшості зошитів відійшли від ігрової форми і зупинили свій вибір на класичних подачах матеріалу. Єдине завдяки чому матеріал адаптується для дітей дошкільного віку - в зошитах використовуються різноманітні картинки.

  Перші робочі зошити знайомлять дітей з поняттям "багато - мало" "великий - маленький". Зошити з розвитку уваги, логіки та мислення.В подібній літературі можна зустріти різні історії, казки, в які вплітаються різноманітні завдання на розвиток увагии логіки та мислення. Наприклад, художник сховав у малюнках героїв казок, треба їх терміново знайти. Дитина уважно досліджує малюнкии намагаючись виявити, наприклад, змію в кактусі. Зошити по знайомству з навколишнім світом. Ця література не тільки знайомить малюка з новими поняттями, але і класифікує їх за певними ознаками - фрукти до фруктів, домашніх тварин до домашніх...Діти пізнають закони навколишнього світу і знайомляться з основами фізики і хімії. Часто за блоком теоретичних знань слідують практичні досліди.Також для дошкільнят уже можна купувати зошити, якими діти користуються в школі, наприклад, зошити в косу лінію та в клітинку.

  Компанія Віолекс пропонує фонові зошити ТМ "Navigator". Зошити ТМ "Navigator" мають дуже гарну якість та невисоку ціну. Внутрішній блок з розграфленням. Під час підготовки дитини до школи особливу увагу треба звертати на те, щоб вона мала поняття, для чого існують зошити в косу лінію та клітинку, що зошити в косу лінію будуть використовуватися на предметах для письма (для літер, які дітки будуть туди записувати, а зошити в клітинку - для математики (для цифр).  Категория: Мои статьи | Добавил: andreygroup (22.07.2013)
  Просмотров: 382 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Всего комментариев: 0
  html-cсылка на публикацию
  BB-cсылка на публикацию
  Прямая ссылка на публикацию

  Последние новости

  Анодирование
  Тренировки удлинения члена 
  Возможные проблемы с недвижимостью 
  иллюзии, какие не прощает базар трактата 
  Andrey Group 
  День, когда Земля остановилась/ The Day the Earth Stood Still (2008) TS 
  Дидюля Лучшее 
  Скачать альбом "Queen 1973" 

  avatar

  Copyright AndreyGroup © 2018