Пятница, 14.12.2018, 04:38
Приветствую Вас Гость | RSS
Бесплатно скачать | Регистрация | Вход
Форма входа
Поиск
Мини чат
Категории
Мои статьи
Облако тегов
Партнёрка
 • Анодирование
 • Статистика
  Бесплатно скачать » Статьи » Мои статьи

  Коли закінчується літня пора, за нею ідуть довгоочікувані літні канікули. Батьки в турботах, пов'язаних з початком навчального року. Їм необхідно забезпечити свою дитину шкільною формою, підручниками і обовязково - шкільним приладдям. Школярі ж з нетерпінням чекають початку навчального року, хоча деяким з них вже нетерпляче чекають - коли ж почнуться осінні канікули.

  шкільне приладдя

  Як же правильно підібрати ранець чи рюкзак для школяра?

  Матеріал, з якого виготовлений ранець чи рюкзак, має бути міцним, з водовідштовхувальними властивостями, зручним для чищення, яскравим за кольором і мати санітарно-епідеміологічний висновок, що підтверджує його гігієнічну безпеку.

  Безпека ранця має бути підтверджена санітарно-епідеміологічним висновком, виданим уповноваженим органом і затвердженим у встановленому порядку.

  Необхідно постійно контролювати вміст ранця чи рюкзаку для того, щоб у ньому не було зайвих і непотрібних речей.

  Вага ранця з щоденними навчальними комплектами не повинна перевищувати: для учнів 1-2-х класів - 2,2 кг, для учнів 3-4-х класів - 3,2 кг.

  Слідкуйте, щоб ваша дитина правильно носила ранець - на обох плечах.

  Як правильно підібрати шкільний пенал?

  Звичайно, на здоров'ї дитини пенал відіграє не такий вплив як портфель, проте до його вибору теж слід ставитися з великою відповідальністю. І ось чому. Шкільні пенали можуть бути жорсткими і м'якими. Жорсткі пенали, виконані з дерева або пластмаси - вкрай травмонебезпечний предмет. До того ж при падінні можуть розколотися або зламатися. Тому переважно вибирати м'які пенали. Також зараз можна придбати шкільні пенали вже з необхідним наповненням.

  Поради: Вибирайте м'які пенали: вони легкі й безпечні. Пенали з клейонки легше мити. Купівля пенала з наповненням економить час, проте обмежує вибір канцтоварів.

  Поради в виборі канцтоварів

  Слід також пам'ятати, що зошити потрібно купувати за віком: для малюків досить купити тонкі зошити, щоб зменшити загальну вагу портфеля, без зайвої інформації на обкладинках і розворотах.

  Щільність листа - це головний критерій при виборі зошита. Щоб чорнило не просвічувалися на іншій стороні аркуша, його щільність повинна бути високою. Щільна обкладинка з закругленими краями дозволить зошити прослужити довше. Не варто брати товсті зошити, що дають додаткову вагу. Крім того, «сліпуча» білизна листів може погано відбитися на зорі дитини, тому краще віддати перевагу трохи жовтуватому або синюватому паперу.

  Альбом для малювання потрібно купити відразу на 40-60 аркушів, щоб вистачило надовго.

  Для малювання також слід підібрати і олівець. Олівці діляться по жорсткості грифеля. Для малювання підійдуть «3М» - «8М» («3В» - «8В»), для креслення - «3Т», «ТМ», «М» («3Н», «НВ», «В»).

  шкільне приладдя

  Ручки необхідно вибирати залежно від віку дитини. Для молодших школярів краще купувати кулькові ручки - вони допомагають твердо тримати руку. Для більш старших підійдуть гелеві - ними легше писати, що важливо, так як старшокласники багато пишуть під диктовку.

  Поради в виборі ручок та олівців: Ручка повинна бути легкою, не дуже яскравою і не повинна відволікати увагу. Поверхня ручки має бути ребристою, щоб її зручно було тримати, і вона не ковзала.

  Зупиніть свій вибір на олівці з пластиковим корпусом - він пластичний, і грифель в ньому не зламається.

  Наостанок хотілося б дати ще одну пораду. Збираючись по шкільних магазинах, візьміть з собою свою дитину. Враховуйте її думку, але не піддавайтеся на вмовляння - думайте про її здоров'я. І не відкладайте підготовку до навчального року в довгий ящик, як мовиться, «готуй сани влітку ...».

  Олівці та фломастери

  Такі канцтовари для школи, як олівці, користуються не меншою популярністю, ніж ручки. Найкраще вибирати олівці, що володіють середнім ступенем м'якості грифеля. Цей варіант грифеля називається твердо-м'яким, і на дерев'яному покритті він зазвичай позначається спеціальними абревіатурами «ТМ» або «НВ». При виборі олівців потрібно звернути увагу на їх форму. Олівцями круглої форми писати і малювати незручно, тому що вони постійно ковзають. Від олівців з багатогранною формою дуже швидко втомлюються пальці. Тому найбільш зручні і ергономічні олівці тригранної форми. Бажано, щоб корпус олівця був виконаний з пластику. Такий корпус досить пластичний, і грифель всередині нього не зламається. Також фахівці часто рекомендують олівці з кедра - дерева, яке є досить гнучким і еластичним і при цьому легко піддається заточенню.

  Купуючи фломастери, слід пам'ятати, що хороший фломастер при листі не скрипить. Якщо у Вас є така можливість, при покупці краще перевірте кожен фломастер. Бажано купувати фломастери, які добре змиваються, щоб після чергового заняття з малювання можна було легко очистити одяг і відмити руки. Щоб фломастери не пересихали швидко, рекомендується вибирати товари з вентильованим ковпачком. Набору з шести або восьми фломастерів цілком вистачить дитині для шкільних занять.

  Таким чином, головний критерій при виборі канцелярського шкільного приладдя - це правильне співвідношення безпеки, зручності, якості та ціни товару.

  З повагою, інтернет-магазин канцтоварів www.violex.kiev.ua  Категория: Мои статьи | Добавил: andreygroup (20.05.2013)
  Просмотров: 365 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Всего комментариев: 0
  html-cсылка на публикацию
  BB-cсылка на публикацию
  Прямая ссылка на публикацию

  Последние новости

  Анодирование
  Тренировки удлинения члена 
  Возможные проблемы с недвижимостью 
  иллюзии, какие не прощает базар трактата 
  Andrey Group 
  День, когда Земля остановилась/ The Day the Earth Stood Still (2008) TS 
  Дидюля Лучшее 
  Скачать альбом "Queen 1973" 

  avatar

  Copyright AndreyGroup © 2018