Понедельник, 19.11.2018, 23:49
Приветствую Вас Гость | RSS
Бесплатно скачать | Регистрация | Вход
Форма входа
Поиск
Мини чат
Категории
Мои статьи
Облако тегов
Партнёрка
 • Анодирование
 • Статистика
  Бесплатно скачать » Статьи » Мои статьи

  Папером називають тонкі листи з суміші целюлозних волокон, з'єднаних клейким складом. Залежно від виду та призначення паперу, товщина його листів може становити від 4 до 400 мкм.

  Незважаючи на те, що слово "папір" походить від італійського bambagia ("хлопок"), країною винаходу цього незамінного матеріалу вважається Китай. Завдяки широко розвиненій торгівлі між країнами, листи для письма та секрет їх виготовлення потрапили до арабів, потім до іспанців, а потім розійшлися і по всьому світу, витіснивши єгипетські папіруси, європейські пергаменти і китайські дерев'яні та глиняні дощечки.

  Історія появи паперу

  За даними стародавніх літописів, папір винайшов придворний радник імператора Цай Лунь, і сталося це в 105 році. Подрібнюючи в кам'яній ступі внутрішню волокнисту частину деревних сучків, він змішував отриману масу з водою і виливав її на плоскі гладкі дошки. Дошки складали одну на іншу і притискали вантажем, після чого рівні листи сушили і використовували для письма. Спеціальні просочення відлякували комах-шкідників, тому рукописи могли зберігатися дуже довго. Поява нового матеріалу не могла не відбитися на культурі Китаю: незабаром з'явилися знамениті і донині паперові парасолі від сонця і розписані вручну віяла. Володіючи певною світлопроникністю, папір знайшов широке застосування при будівництві будинків - його закріплювали на вікнах замість скла.

  III століття нашої ери в Китаї можна назвати століттям паперу, оскільки до цього часу він вироблявся в країні повсюдно. Необхідність використовувати для письма дерев'яні таблички відпала, а копіювати і зберігати рукописи священних книг стало набагато простіше. На початку IX століття в країні з'явилися перші паперові гроші, що дозволяють китайцям не носити з собою важкі гаманці, повні металевих монет.

   Однак до Європи папір прийшов значно пізніше, через десять століть після вдалого експерименту Цай Луня. Спочатку листи виготовлялися вручну, і в результаті виходили нерівні полотна досить грубого паперу. У 1799 році молодий француз Луї-Ніколя Робер застосував в якості основи для виливання паперової маси безупинно рухливу сітку, а на початку XIX століття в Англії брати Генрі і Сілі Фурдрінье запатентували машину, що дозволяє випускати досить якісний папір.

  Актуальність офісного паперу А4 та його переваги перед електронними носіями інформації ( більше можливо дізнатись на сайті www.violex.kiev.ua )

  Незважаючи на широке застосування електронних носіїв інформації, офісний папір А4 не втратив своєї актуальності: багато видів документації , як іраніше дублюються на папері. Крім того, роздрукований текст можна переглядати або вивчати практично в будь-яких умовах - у транспорті по дорозі додому або при поїздці у відрядження, на природі або в приміщеннях, не обладнаних комп'ютером. На полях паперового документа зручно робити позначки, та й очі при читанні з листа втомлюються значно менше, ніж при сприйнятті інформації з екрана. До того ж, велика частина договорів і угод, як і раніше роздруковується на офісному папері А4 і скріплюються підписами обох зацікавлених сторін.

  Як показує досвід, рівень споживання паперу в наше століття загальної комп'ютеризації не знижується, а з кожним роком підвищується, причому, все помітніше. Звичайно, зручніше мати всю необхідну інформацію при собі, і при цьому не залежати від наявності поруч персонального комп'ютера або ноутбука.

  Крім того, існують вимоги щодо ступеня білизни та утримання в папері смол: в процесі друку листи нагріваються, і смоляні випаровування здатні значно зіпсувати оргтехніку.

  У зв'язку з цим офісний папір А4 підрозділяється на три основні категорії: А, В і С. Решта сортів паперу є письмовими, і для роботи на офісному обладнанні не підходять.

  Категорія А дається копіювальної папері вищого гатунку. Вона однорідна, не містить смоляних речовин і має високий ступінь білизни 95-98%. Цей папір застосовується для всіх видів оргтехніки і забезпечує відмінний результат як при односторонньому, так і при двосторонньому копіюванні або друку. З папером категорії А працює будь-яке, навіть саме примхливе обладнання.

  Категорія В - найбільш поширена, підходяща для більшості технологій друку. На ній зручно друкувати і копіювати основну документацію офісу. Чи не «вищий клас», але з технікою конфліктів, як правило, не виникає. Ступінь білизни паперу категорії В від 92 до 95%.

  Категорія С - папір з мінімальним набором характеристик, що гарантують працездатність оргтехніки. На ній зазвичай роздруковують «чорнові» документи, вимоги до якості яких невисокі. Показник білизни такого паперу не перевищує 92%.  Категория: Мои статьи | Добавил: andreygroup (29.04.2013)
  Просмотров: 373 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Всего комментариев: 0
  html-cсылка на публикацию
  BB-cсылка на публикацию
  Прямая ссылка на публикацию

  Последние новости

  Анодирование
  Тренировки удлинения члена 
  Возможные проблемы с недвижимостью 
  иллюзии, какие не прощает базар трактата 
  Andrey Group 
  День, когда Земля остановилась/ The Day the Earth Stood Still (2008) TS 
  Дидюля Лучшее 
  Скачать альбом "Queen 1973" 

  avatar

  Copyright AndreyGroup © 2018