Пятница, 14.12.2018, 04:37
Приветствую Вас Гость | RSS
Бесплатно скачать | Регистрация | Вход
Форма входа
Поиск
Мини чат
Категории
Мои статьи
Облако тегов
Партнёрка
 • Анодирование
 • Статистика
  Бесплатно скачать » Статьи » Мои статьи

  У наш час багато людей, що мають вихід в інтернет, все частіше замислюються: "А чи можна, завдяки інтернету, мати додатковий заробіток і стабільний дохід?" Конечнео, можно.Только ось з чого почати свій бізнес? Навіть новачкові буде зрозуміло, що просто так в інтернеті ніхто грошей не дасть, що доведеться потрудитися, і всяка там ХАЛЯВА тут не доречна.

  Заробіток в інтернеті

  Існує безліч способів заробітку в інтернеті. Наприклад перегляд сайтів, оплачуваних листів, гра на біржі, отримання бонусів, участь в онлайн опитуваннях і т.д. Всі способи порізному оплачуються, я маю на увазі величину винагороди. Тепер я розповім про ці способи заробітку поподробней.

  Самий низькооплачуваний спосіб це збір бонусов.Что б отримати простий бонус Досить знайти сайт, який видає бонуси, ввести номер свого гаманця і через кілька хвилин бонус надійде до вас на рахунок. Але є винятки! Ці винятки-бонуси від покер румов. Для отримання такого бонусу треба пройти вікторину або або внести гроші на рахунок. Якщо ви здаєте вікторину ви отримуєте бонус на внутрішній ігровий рахунок, який можна відразу ж зняти. При внесенні грошей на ігровий рахунок ви можете отримати бонус у розмірі до 100% від внесеної суми.

  Другий спосіб це серфінг і автосерфінг - перегляд сайтів певний час (від 15 до 60 секунд). За перегляд кожного сайту ви отримаєте винагороду. Їх головна відмінність в тому, що серфінг це ручне підтвердження перегляду, а автосерфінг це перегляд сайтів в автоматичному режимі.

  Третій спосіб - перегляд оплачуваних листів. Работа полягає в тому, що вам на внутрішню пошту сайту надсилають листи за перегляд яких ви отримуєте гроші. Час перегляду таке ж як і у серфінгу, але оплата більше.

  Заробіток на опитуваннях

  Четвертий спосіб - копіювання тексту з картинок. Ви отримуєте картинку з цифрами або буквами і повинні передрукувати її в спеціальне поле.

  П'ятий спосіб - участь в онлайн опитуваннях. Вам на пошту надсилають запрошення на участь у опитуванні. Час проведення опитування від 5 хвилин до 1 години. Оплата залежить від часу опитування.

  Шостий спосіб копірайтинг - написання своїх статей і їх подальший продаж . Ціну за статтю призначаєте ви самі.

  Сьомий спосіб - заробіток на біржі . Ви вносите певну суму і робите ставку на зниження або підвищення курсу певної валюти, акцій і т.п. Зарабіток залежить тільки від вас. ПОПЕРЕДЖУЮ ВІДРАЗУ остерігайтеся пропозицій відразу заробити 1000 доларів - ЦЕ ОБМАН!  Категория: Мои статьи | Добавил: andreygroup (24.02.2013)
  Просмотров: 359 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Всего комментариев: 0
  html-cсылка на публикацию
  BB-cсылка на публикацию
  Прямая ссылка на публикацию

  Последние новости

  Анодирование
  Тренировки удлинения члена 
  Возможные проблемы с недвижимостью 
  иллюзии, какие не прощает базар трактата 
  Andrey Group 
  День, когда Земля остановилась/ The Day the Earth Stood Still (2008) TS 
  Дидюля Лучшее 
  Скачать альбом "Queen 1973" 

  avatar

  Copyright AndreyGroup © 2018